SKU: PRNT-APXA220EVO
WARNING: for more information go to http://www.P65Warnings.ca.gov
Advance Paris X-A220EVO Stereo Power Amplifier
60-Day Money-Back Guarantee — Try it risk-free for 60 days
Financing Available — Pay over time | Learn more
Price Guarantee — We match authorized dealer pricing | See policy
Expert Help — Cal
    Reserve Yours Today. Usually Ships in 5-7 Business Days.
    Share
    SKU: PRNT-APXA220EVO
    Expert Audio Advisor profile picture
    Have a Question? Ask Our Experts!
    Frequently Bought Together
    Please choose options for all selected products:
    Choose Options
    Hurry! Only left
    Product Features
    • Monoblock (single-channel) design, sold individually; pair required for stereo.
    • 220W into 8Ω, 350W into 4Ω in Class A/B; Hi-Bias switch engages Class A operation on first watts.